Caveman Adventure

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut YOK
  • Version 1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma STEM
Caveman Adventure Android mobil cihazınızda oynayabileceğiniz macera dolu bir mobil oyundur.

Maceraperest oyuncularımıza müjde. Caveman Adventure mobil oyunu ile muhteşem bir macera oyunu deneyimi yaşayacaksınız. Geliştirilmiş grafikler ve ses efektleri ile Mario ve Islander oyunu gibi eski çocuk oyunlarını hatırlatan Caveman Adventure mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Hikayemiz, sevimli mağara adamının çocuklarının bir dinozor tarafından kaçırılması ile başlıyor. 

Bunun üzerine mağara adamı kendini çocuklarını aramaya adıyor ve dinozorların dünyasına gidiyor. Oyunu tercih eden arkadaşlarımızda mağara adamının çocuklarına  ulaşmaları için çabalayacaklar. Mağara adamımızın çocuklarına ulaşması için korkunç ormanda bir sürü yabani dinozorla yüzleşmesi gerekiyor.

Oyun 20 aşamadan oluşuyor ve macera dolu 4 özel dünya etrafında dönüyorsunuz. Grafik tasarımları ve ses efektleri oldukça başarılı bir şekilde düzenlenmiş olan Caveman Adventure mobil oyununa sizde ücret ödemeden sahip olun ve karakterimizi çocukları ile buluşturun. 

Küçük bir çocuk bile bu basit sürüş oyunu oynayabilir. Mağara adamı macerası hemen hemen tüm Android cihazları destekliyor. Telefonda ki boşluk konusunda endişelenmeyin, bu heyecan verici mağara adamı macerasının telefonunuzda kapladığı alan oldukça küçüktür. 

Daha Fazla Göster
Caveman Adventure indir